Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Rusza konkurs „Gmina Ełk – piękna i zadbana”

15 marca 2018, godz. 7:23 (Aktualizacja: 15 marca 2018, godz. 7:30)

Wójt Gminy Ełk ogłosił konkurs „Gmina Ełk – piękna i zadbana”, którego celem jest poprawa wyglądu i estetyki terenu wiejskiego.

– Konkurs powinien skłonić mieszkańców wsi do podejmowania w kolejnych latach prac porządkowych, remontowych na swoich posesjach, a także do podejmowania i realizowania przedsięwzięć w ramach realizacji odnowy wsi – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. –  Skutkiem tych działań ma być lepsze postrzeganie Gminy Ełk przez mieszkańców, turystów i inwestorów.

Konkurs obejmuje trzy kategorie:

  • Najpiękniejsza wieś – udział może wziąć każda wieś w Gminie Ełk;
  • Najpiękniejsza posesja – udział może wziąć posesja na terenie wsi, która jest miejscem zamieszkania rodziny lub zamieszkania i pracy.
  • Nagroda internautów – na wsie, które zgłoszą się do udziału w konkursie w kategorii „Najpiękniejsza wieś”,  internauci będą mogli głosować za pomocą ankiety, umieszczonej na oficjalnej stronie internetowej Gminy Ełk – elk.gmina.pl.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie lub złożenie deklaracji (kliknij tutaj) do 30 czerwca 2018 r.  wraz z materiałem dokumentującym (opis, zdjęcia) na następujący adres: Wójt Gminy Ełk, 19-300 Ełk, ul. T. Kościuszki 28A, z dopiskiem: Konkurs „Gmina Ełk – piękna i zadbana”. Przed wysłaniem lub złożeniem zgłoszenia warto zapoznać się z regulaminem konkursu – kliknij tutaj.

Oceny zgłoszeń dokona komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Ełk. Ona też przyzna nagrody za trzy pierwsze miejsca w kategoriach „Najpiękniejsza wieś” (wartość od 500 do 1000 zł) oraz „Najpiękniejsza posesja” (od 400 do 800 zł), a także dla zwycięzcy głosowania internautów.

– W razie pozyskania dodatkowych środków i sponsorów przyznane mogą być dodatkowe nagrody dla laureatów konkursu bądź wyróżnionych – dodaje Tomasz Osewski. – Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce na Dożynkach Gminy Ełk, które na początku września odbędą się w Ruskiej Wsi.

 

 

image_pdfimage_print

Jak dawniej bywało Załatw przez podatki.gov.pl PPGR 50plus Rozmawiaj i reaguj Informacje dla uchodźców wojennych oTU UZALEŻNIONYM Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP