Przyjdź na spotkanie z Marszałkiem Senatu!

31 marca 2016, godz. 13:24

Dziś – w czwartek 31 marca – do Ełku na zaproszenie Senator RP Małgorzaty Kopiczko przyjedzie Marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Każdy, kto chciałby spotkać się z Marszałkiem, będzie miał taką możliwość. O godz. 19 w Hotelu Rydzewski, przy ul. Armii Krajowej 32, rozpocznie się spotkanie Marszałka z mieszkańcami. Tematem spotkania będzie realizacja założeń programowych polskiego rządu i parlamentu oraz program „Rodzina 500 plus”, który rusza już  jutro, 1 kwietnia.

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy