Przerwa w dostawie wody – Miluki, Oracze, Wityny, Straduny, Malinówka, Sajzy, Piaski, Chojniak i Przytuły

10 lipca 2017, godz. 15:37

W związku z modernizacją sieci wodno-kanalizacyjnej w miejscowościach: Miluki, Oracze, Wityny, Straduny, Malinówka, Sajzy, Piaski, Chojniak i Przytuły we wtorek, 18 lipca 2017 r., w godz. 9.00-15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

 

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy