Przerwa w dostawie prądu w Oraczach

6 lipca 2017, godz. 7:16 (Aktualizacja: 5 lipca 2017, godz. 20:19)

Każda przerwa w dostawie prądu jest uciążliwa i bardzo dezorganizuje codzienne życie. Zdarza się jednak, że ze względu na wykonywane prace remontowo-eksploatacyjne czasami konieczne jest całkowite wyłączenie pewnych elementów sieci elektroenergetycznej i wstrzymanie na kilka godzin dostaw energii.

PGE Dystrybucja SA informuje o kolejnych planowanych przerwach w dostawie prądu na terenie Gminy Ełk. W czwartek, 13 lipca w godz. 8.00-15.00, uzbroić się w cierpliwość powinni mieszkańcy miejscowości Oracze (kolonia), numery od 39 do 46.

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy