Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Przedsiębiorcy zaproszeni do misji gospodarczej

9 maja 2019, godz. 9:19

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza przedsiębiorców z regionu do udziału w wielobranżowej przyjazdowej misji gospodarczej dla przedsiębiorców z Austrii i Niemiec.

Celem organizacji misji jest przede wszystkim wsparcie w nawiązaniu relacji biznesowych z przedsiębiorcami z regionu Warmii i Mazur, prezentacja potencjału gospodarczego województwa pod kątem pozyskania partnerów eksportowej wymiany handlowej, a także budowanie wizerunku Warmii i Mazur jako regionu atrakcyjnego w zakresie bezpośrednich inwestycji zagranicznych jak również wiarygodnego partnera biznesowego.

Część konferencyjna oraz spotkania B2B odbędą się w Hotelu Kur przy ul. Kajakowej 2 w Olsztynie w środę, 29 maja 2019 roku. Termin rekrutacji: do 22 maja 2019 r. Udział w misjach dla przedsiębiorców z regionu Warmii i Mazur jest w całości finansowany z projektu „Promocja Gospodarcza Warmii i Mazur 2017+”, natomiast uczestnictwo w misji stanowi pomoc de minimis.

Informacji udziela Agnieszka Szczyglińska-Szuchnik, tel. 89 512 51 95, e-mail: a.szczyglinska@warmia.mazury.pl.Szczegóły na stronie internetowej Invest in Warmia and Mazury (kliknij tutaj)

image_pdfimage_print

Woszczele – dożynki 2019 Andrzej Duda w Chełchach Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP