Przedsiębiorco! Weź udział w spotkaniu „Środa z funduszami”

31 marca 2016, godz. 14:09 (Aktualizacja: 31 marca 2016, godz. 14:13)

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z funduszami”. Podczas spotkania prowadzonego przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich, przedstawione zostaną podstawowe założenia, zasady, cele wykorzystywania środków unijnych. Spotkania adresowane do przedsiębiorców, którzy planują realizacje projektów badawczo-rozwojowych (B+R).

W Ełku wspomniane spotkanie ma się odbyć 6 kwietnia o godz. 10. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o wysłanie zgłoszenia do 1 kwietnia na adres email: lpielk@warmia.mazury.pl. Dodatkowe informacje pod nr  tel. 87 734 11 09/10. Formularz oraz agenda spotkania dostępna na stronie: http://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/471/sroda-z-funduszami-dla-przedsiebiorstw-na-projekty-badawczo-rozwojowe-br . O dokładnym miejscu spotkania uczestnicy zostaną powiadomieni  w mailu z informacją o zakwalifikowaniu się na spotkanie informacyjne.

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy