Prymas Polski pobłogosławił mieszkańcom Gminy Ełk

12 czerwca 2017, godz. 15:54 (Aktualizacja: 13 czerwca 2017, godz. 8:11)

Podczas obchodów jubileuszu 25-lecia diecezji ełckiej Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski miał okazję spotkać się z ks. arcybiskupem Wojciechem Polakiem, Prymasem Polski.

– Ksiądz Prymas świetnie orientuje się w sprawach naszego regionu, naszej diecezji ełckiej – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Stwierdził, że w sercach mieszkańców żywe są słowa świętego Jana Pawła II, którymi kończył homilię wygłoszoną tutaj, na tej ełckiej ziemi: „Odwagi! Życzę wam odwagi. Bóg jest z wami. Przyszłość należy do was. Zawsze z Chrystusem i Jego Matką, idźcie ku tej przyszłości. Idźcie ku tej przyszłości świadomi tych sił, jakie macie w sobie, w duszach i ciałach waszych. Idźcie więc ku przyszłości!”.

Prymas Polski na prośbę wójta pobłogosławił mieszkańcom Gminy Ełk.

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy