Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Pracowite posiedzenie Rady Przedsiębiorczości. Gmina Ełk z certyfikatem

25 lutego 2019, godz. 16:58

W Urzędzie Gminy Ełk miało miejsce kolejne posiedzenie Rady Przedsiębiorczości. Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski wraz z członkami Rady zapoznali się z pismem pani minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz, która kilka miesięcy temu gościła w Ełku i okolicach. Była to odpowiedź na przesłane do Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii stanowisko Rady Przedsiębiorczości dotyczące informacji o trudnościach, z którymi borykają się przedsiębiorcy z Gminy Ełk i regionu.

– Ponadto członkowie Rady zapoznali się z uchwałą Rady Gminy Ełk w sprawie ulg podatkowych w ramach pomocy de minimis – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Dyskutowano również o stawkach podatku od nieruchomości, na których zrealizowano inwestycje fotowoltaiczne.

Przedsiębiorcy zapoznali się także z aktualną ofertą inwestycyjną Gminy Ełk oraz z uchwalonymi planami zagospodarowania przestrzennego w obrębie miejscowości: Szeligi – Buczki i Przykopka. Omawiano także przebieg planowanej inwestycji drogi ekspresowej Via Baltica na terenie Gminy Ełk.

Wójt Tomasz Osewski poinformował również członków Rady o certyfikacie, który Gminie Ełk Gminie Ełk przyznała Polska Agencja Inwestycji i Handlu razem z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Agencją Rozwoju Regionalnego. Certyfikat potwierdza wdrożenie w Gminie Ełk tzw. Standardów Obsługi Inwestora.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Rozmawiaj i reaguj Informacje dla uchodźców wojennych oTU UZALEŻNIONYM Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019