Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Poznaj, Stachu, po zapachu!

6 czerwca 2019, godz. 12:55

Za nami jubileuszowy, XV Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny, współorganizowany m.in. przez Gminę Ełk, Powiat Ełcki i Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami „Eko-Mazury” w Siedliskach. Kilkuosobowe drużyny szkolne z Gminy Ełk i regionu rywalizowały w sali konferencyjnej im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Urzędzie Gminy Ełk.

Konkurs, który otworzył Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski składał się m.in. z testu, tworzenia prac plastycznych. Ciekawym zadaniem było rozpoznawanie przypraw po wyglądzie i zapachu. Wszyscy uczestnicy ekologicznej rywalizacji (uczniowie dziewięciu szkół) otrzymali atrakcyjne nagrody.

image_pdfimage_print

Klub Senior+ Podatki gov pl Ferie 2020 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk