Poświęcą motocykle na nowy sezon

13 kwietnia 2018, godz. 14:36

Już w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia w Stradunach, będzie miało miejsce X Mazurskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. Sezon zainauguruje Msza św. o godz. 13.00 w zabytkowym kościele parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Polski. Wcześniej, bo już od godz. 10.00 na placu przy kościele podstawiony zostanie specjalny autobus, w którym będzie można oddać honorowo krew.

Po Mszy św. na placu przy kościele zostaną poświęcone wszystkie maszyny i nastąpi przejazd uczestników do Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. Tam zaplanowano zabawę – m.in. wspólny posiłek i koncert. Co roku na mazurskie rozpoczęcie sezonu przyjeżdża kilkuset motocyklistów. Organizatorem spotkania jest ełcki klub motocyklowy Wiking.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy