Popływają na kajakach i zwiedzą Litwę

6 sierpnia 2018, godz. 11:25

Dzieci z Gminy Ełk wyjechały w ramach rewizyty na transgraniczny obóz sportowy kajak polo do litewskich Trok. To kolejne działanie w realizacji projektu „Zdrowe sąsiedztwo” LT-PL-2S-123 w ramach programu Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020 dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Podczas 7-dniowego obozu dzieci mają szansę nabrać umiejętności gry w kajak polo i poznać Litwę. Zwiedzą Wilno, Troki, odwiedzą farmę alpaków i zapewne wrócą z całą masą pozytywnych wspomnień.

image_pdfimage_print

przetarg 30 11 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016