Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Pomóż wygrać siłownię dla Siedlisk!

11 kwietnia 2016, godz. 14:11 (Aktualizacja: 11 kwietnia 2016, godz. 14:13)

Ruszył konkurs „Nestle porusza Polskę”, w którym udział bierze Gmina Ełk. Do wygrania jest siłownia plenerowa. Gmina Ełk w konkursie wytypowała Siedliska.  Zwycięży 16 lokalizacji (jedna z każdego województwa). Warunek jest jeden – trzeba wygrać internetowe głosowanie, które rozpoczęło  się 5 kwietnia i potrwa do 6 lipca 2016 roku.

Jak głosować?

Na stronie internetowej www.NestlePorusza.pl w sekcji „Głosowanie” należy wpisać Siedliska. Na ekranie pojawi się lokalizacja: Siedliska, ul. Mleczna. To na tę lokalizację oddajemy głos. Aby to uczynić, zostaniemy poproszeni o wpisanie adresu e-mail, na który zostanie wysłany link weryfikujący. Dziennie można oddać 1 głos.

Dlaczego warto?

Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Ćwiczyć można za darmo w dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się 9 urządzeń:

– surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych,

– orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg,

– wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców,

– poręcze i podciąg nóg – wzmacnia mięśni ramion oraz mięśni brzucha,

– rower i jeździec – wzmacnia wydolności serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion oraz górnej partii pleców.

Zagłosuj na Siedliskakliknij tutaj

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię