Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Pomost w Sajzach oficjalnie oddany do użytku

13 sierpnia 2019, godz. 9:23 (Aktualizacja: 13 sierpnia 2019, godz. 11:15)

Mieszkańcy Gminy Ełk i goście mogą już korzystać z efektów projektu rekreacyjno-turystycznego, zrealizowanego w ramach programu „Miejsce spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego”.

– Zadanie polegało na zagospodarowaniu miejsca zwyczajowo wykorzystywanego do rekreacji i integracji mieszkańców, a konkretnie na budowie pomostu na jeziorze Łaśmiady na plaży gminnej w Sajzach – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Pomost ma konstrukcję w kształcie litery „T”, z czego dłuższa część ma 16 m długości. Całkowita wartość zadania wyniosła 29.242,15 zł, z czego kwota 14.242,15 pochodziła ze środków Gminy Ełk, zaś 15.000 zł przekazało Starostwo Powiatowe w Ełku. Oficjalne oddanie do użytku pomostu miało miejsce w poniedziałek, 12 sierpnia.

W otwarciu udział wzięli m.in. Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski, starosta Marek Chojnowski, sekretarz gminy Krzysztof Bronakowski, radni Gminy Ełk, ratownicy z JRW OSP Szeligi, sołtys i mieszkańcy Sajz. Centrum Kultury Gminy Ełk przygotowało z okazji otwarcia ognisko z kiełbaskami.

image_pdfimage_print

Koronawirus?! 50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja