Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Policjanci wyróżnieni przez Wójta Gminy Ełk

30 listopada 2018, godz. 9:20 (Aktualizacja: 30 listopada 2018, godz. 14:00)

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski w obecności komendanta powiatowego policji insp. Pawła Szyperka i naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ełku podinsp. Zbigniewa Karpińskiego wyróżnił i nagrodził czworo policjantów wyróżniających się w służbie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w naszej gminie. Wójt docenił ich profesjonalizm i zaangażowanie.

Nagrody finansowe od Wójt Gminy Ełk otrzymali: dzielnicowi I Rewiru Dzielnicowych st. asp. Artur Cuper oraz asp. sztab. Artur Milewski, policjantka z Zespołu Wykroczeń KPP Ełk – asp. Katarzyna Półbratek, a także policjant Referatu Patrolowo-Interwencyjnego st. sierż. Piotr Olejniczak.

– Nagrodzeni wykazali się szczególnym profesjonalizmem przy wykonywaniu obowiązków służbowych – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Ich praca przyczynia się bezpośrednio do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy. Cieszę się, że możemy docenić te zaangażowanie.

Komendant – insp. Paweł Szyperek podziękował Wójtowi Gminy Ełk za dotychczasową współpracę, wyróżnienia policjantów, a także za dofinansowanie zakupu sprzętu komputerowego (drukarek laserowych), który będzie wykorzystywany w codziennej pracy poszczególnych wydziałów Komendy Powiatowej Policji w Ełku. Tomasz Osewski przekazał 11 drukarek o wartości ok. 8 tys. zł.

image_pdfimage_print

Andrzej Duda w Chełchach e-PIT Ja w internecie 2019 Certyfikat dla Gminy Ełk zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 ceidg