Pływanie zamiast nart biegowych

14 marca 2018, godz. 9:59 (Aktualizacja: 14 marca 2018, godz. 10:00)

Gmina Ełk i Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Ełku realizują projekt „Zajęcia w zakresie upowszechniania sportów zimowych na terenie Pojezierza Ełckiego”. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki i Gminy Ełk.

– Pogoda nie sprzyja do prowadzenia zajęć z zakresu nauki jazdy na nartach biegowych, dlatego będziemy realizować zajęcia alternatywne, czyli naukę i doskonalenie pływania w Parku Wodnym w Ełku i na basenie w Olecku – informuje Tomasz Bartnik, koordynator projektu. – Takiej alternatywy nie musimy szukać dla nart zjazdowych. Stoki są jeszcze sztucznie dośnieżane i zajęcia mogą odbywać się normalnie.

W zajęciach, które będą odbywały się w terminie od 17 marca do 15 kwietnia 2018 roku mogą wziąć udział dzieci i młodzież z klas IV-VII szkół podstawowych i klasy II-III gimnazjów. Organizator zabezpiecza transport, instruktora, opiekunów oraz wstęp na basen. Szczegółowe informacje na temat zajęć udziela koordynator projektu pod numerem telefonu 508 863 211 lub 87 619 45 34.

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy