Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Piłkarskie Mikołajki już niebawem w Stradunach

26 listopada 2019, godz. 13:41

W piątek, 6 grudnia 2019 r. w hali przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Stradunach odbędzie się Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w ramach ogólnopolskiej akcji „Zachowaj trzeźwy umysł”.

Zgłoszenia do imprezy, którą Gmina Ełk organizuje z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnym Zrzeszeniem LZS w Ełku, będą przyjmowane telefonicznie (tel. 508 863 211 lub 87 619 45 34) do 5 grudnia 2019 r.

– W turnieju mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Ełk – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Rywalizacja zostanie przeprowadzona w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I- V oraz klasy VI-VIII. Na najlepszych czekają statuetki, puchary, medale i dyplomy.

Celem imprezy jest m.in. popularyzacja piłki nożnej, przegląd i wstępna selekcja uzdolnionej młodzieży oraz wychowanie dzieci poprzez zdrowy trybu życia i promowanie abstynencji.

image_pdfimage_print

Koronawirus?! 50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja