Otwarcie plaży w Nowej Wsi Ełckiej

12 lipca 2018, godz. 8:43

Już w najbliższy wtorek, 17 lipca zostanie otwarta plaża w Nowej Wsi Ełckiej. Plaża będzie funkcjonowała dzięki inicjatywie Stowarzyszenia MOST, które złożyło projekt do Starostwa Powiatowego w Ełku w ramach programu „Miejsce spotkań w każdej gminie”.

Serdecznie zapraszamy na otwarcie o godz. 17.00, atrakcji – zwłaszcza dla dzieci – nie zabraknie. Organizatorzy zapewniają poczęstunek. Środki na plażę obok „węgorni” pochodzą z budżetów dwóch jednostek samorządowych: Powiatu Ełckiego i Gminy Ełk.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy