Optymistyczne łodzie już dotarły

3 lipca 2018, godz. 15:08 (Aktualizacja: 4 lipca 2018, godz. 8:12)

Dzięki realizacji projektu „Zdrowe sąsiedztwo”, który jest realizowany z Programu Współpracy Interreg Litwa-Polska 2014-2020 i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, wkrótce na jeziorze Selment Wielki przybędzie łodzi żeglarskich.

– Właśnie dostarczono osiem sztuk łodzi szkoleniowych klasy optymist – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Na tych łodziach prowadzone będą m.in. zajęcia podczas obozu żeglarskiego w Szeligach dla dzieci z Gminy Ełk.

Po obozie łodzie udostępnione zostaną mieszkańcom Gminy Ełk na plaży w Szeligach.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy