Ogrodzili teren rekreacyjny, zamontowali tablice

13 czerwca 2018, godz. 9:36

Systematycznie poprawia się stan infrastruktury gminnej. Duża w tym zasługa Zakładu Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. Pracownicy ZUG widoczni są niemal w każdym zakątku naszej gminy. Najwięcej czasu pochłania w okresie wiosenno-letnim koszenie traw, ale i innych prac nie brakuje.

W ostatnich dniach ZUG wykonał m.in. ogrodzenie terenu rekreacyjnego w Lepakach Wielkich, zamontował także tablice z regulaminami na gminnych placach zabaw i siłowniach.

Lepaki Wielkie:

Nowa Wieś Ełcka:

Pistki:

Płociczno:

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy