Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Odsłonięta zostanie tablica upamiętniająca katastrofę smoleńską

8 kwietnia 2016, godz. 11:51 (Aktualizacja: 8 kwietnia 2016, godz. 11:52)

Rada Oddziału Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ „Solidarność” w Ełku zaprasza na Mszę św. i poświęcenie tablicy upamiętniającej katastrofę lotniczą pod Smoleńskiem, do której doszło 10 kwietnia 2010 roku. Msza odbędzie się w niedzielę, 17 kwietnia, o godz. 10 w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku przy ul. Armii Krajowej 2.

– Podczas tej Mszy św. będziemy modlili się w intencji Ojczyzny, poległych za wolną i niepodległą Polskę, za NSZZ „Solidarność” – mówi Stanisław Biedrzycki, zastępca przewodniczącego Rady Oddziału Regionu Warmińsko-Mazurskiego w Ełku. – Następnie zostanie odsłonięta i poświęcona tablica upamiętniająca ofiary tragedii smoleńskiej, w której zginęło 96. Polaków na czele z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim. Liczymy na niezawodną obecność wszystkich, którym drogie są wartości ojczyźniane.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię