O dotacjach i pożyczkach dla przedsiębiorców

5 stycznia 2018, godz. 7:00 (Aktualizacja: 5 stycznia 2018, godz. 9:40)

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Przedsiębiorco czas na rozwój – dotacje oraz pożyczki realizowane przez Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego w Olsztynie”, które odbędzie się 13 lutego 2018 roku o godz. 10.00 w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.

Spotkanie poprowadzą eksperci z Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie, która pełni rolę Instytucji Pośredniczącej części I Osi Priorytetowej Inteligenta Gospodarka Warmii i Mazur Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Pierwsza część spotkania zostanie poświęcona działaniom w ramach RPO WiM na lata 2014-2020, Osi I wdrażanych przez WMARR SA. W drugiej części spotkania ekspert przedstawi ofertę Regionalnego Funduszu Pożyczkowego (RFP) działającego w strukturach WMARR SA.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego (kliknij tutaj) na adres mailowy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Ełku: lpielk@warmia.mazury.pl do 8 lutego 2018 roku.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy