Nowy zjazd w sołectwie Małkinie

9 sierpnia 2017, godz. 8:09

Kolejne zadanie inwestycyjne w Gminie Ełk zostało wykonane i jest w trakcie odbioru. W sołectwie Małkinie wykonano już zjazd od drogi gminnej do wiaty.

– Na działce gminnej wykonano utwardzenie z płyt ażurowych – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Roboty pochłonęły prawie 4 tys. złotych i zostały sfinansowane z Funduszu Sołeckiego na 2017 rok.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy