Nowy rębak już w użyciu

4 lipca 2018, godz. 9:57 (Aktualizacja: 6 lipca 2018, godz. 6:22)

Systematycznie powiększa się baza sprzętowa Zakładu Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. Rębak Teknamotor Skorpion 250 SDT, napędzany silnikiem spalinowym, to kolejny sprzęt, który na terenie Gminy Ełk jest obsługiwany przez pracowników ZUG.

– Może niewielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, że rębak to bardzo popularne urządzenie, które okazuje się przydatne do różnego rodzaju prac porządkowych na terenach zielonych – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Oczywiście rębaki mogą się różnić mniej lub bardziej funkcjami, jednak głównie służą one do rozdrabniania gałęzi. Rozdrobnione gałęzie mogą być później materiałem na opał lub ściółkę. Ale dobrze pociąć gałęzie nawet dla samego porządku.

 

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy