Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Nowy pomost nad jeziorem w Siedliskach

14 sierpnia 2019, godz. 8:14

Kolejny pomost został oddany do użytku w Gminie Ełk. Tym razem mieszkańcom i gościom wypoczywającym nad wodą służyć będzie konstrukcja na plaży nad jeziorem Sunowo w Siedliskach. Pomost ma konstrukcję w kształcie litery „T”, z czego dłuższa część ma 20 m długości, a krótsza 4,5 m długości. Pomost z drzewa sosnowego został posadowiony na dębowych palach.

– Dzięki inicjatywie sołectwa powstało nowe miejsce, które będzie wykorzystywane do rekreacji i integracji mieszkańców – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Pomost już jest, wkrótce będzie jeszcze więcej piasku na plaży, a w kolejnych latach planowane są Kolejne działania w tym miejscu, np. wiata.

Całkowita wartość zadania wyniosła 20.9210 zł. Środki na realizację pochodziły z Funduszu Sołeckiego na 2019 rok.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię