Nowy hydrant w Mostołtach

14 września 2017, godz. 8:56

Poprawia się stan sieci wodociągowej w gminie. Systematycznie wymieniane są różne materiały hydrauliczne, a także przybywa nowych. Taka wymiana i rozbudowa usprawni pracę odpowiednim służbom, zwłaszcza w sytuacjach zagrożenia, np. podczas pożarów.

– W sumie wydaliśmy na ten cel w 2017 roku około 120 tysięcy złotych – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Dzięki temu kolejne miejscowości mają nowe urządzenia.

Nowy hydrant już funkcjonuje w Mostołtach.

 

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy