Nowy hydrant i zasuwa w Maleczewie

6 sierpnia 2018, godz. 12:05

Na terenie Gminy Ełk hydranty czekały na wymianę wiele lat. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców następuje sukcesywna wymiana urządzeń, które w kilku przypadkach nie nadawały się już do użycia.

– Nowe hydranty pojawiły się już w wielu miejscowościach naszej pięknej gminy – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.– Sprawność hydrantów jest bezwzględnie potrzebna.

Taka wymiana usprawni funkcjonowanie odpowiednim służbom, zwłaszcza w sytuacjach zagrożenia, np. podczas pożarów. Nowy hydrant pracownicy Zakładu Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. zamontowali m.in. w Maleczewie, a przy okazji wymieniono także zasuwę odcinającą na sieci wodociągowej.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy