Nowy hydrant i zasuwa w Bajtkowie

6 grudnia 2017, godz. 12:26

Na terenie Gminy Ełk hydranty czekały na wymianę wiele lat. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców następuje sukcesywna wymiana urządzeń, które w kilku przypadkach nie nadawały się już do użycia.

– Nowe hydranty pojawiły się w wielu miejscowościach naszej pięknej gminy – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.– Sprawność hydrantów jest bezwzględnie potrzebna.

Taka wymiana usprawni funkcjonowanie odpowiednim służbom, zwłaszcza w sytuacjach zagrożenia, np. podczas pożarów. Nowy hydrant zamontowano w Bajtkowie, a przy okazji zainstalowano zasuwę odcinającą na sieci wodociągowej.

 

image_pdfimage_print

przetarg 30 11 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016