Nowe znaki w Baranach, Borkach, Chełchach, Chojniaku, Chrzanowie i Cierniach

7 grudnia 2017, godz. 13:34

Trwa sukcesywna wymiana zniszczonych lub nieodpowiednich znaków drogowych na terenie Gminy Ełk. Tylko w ubiegłym roku w budżecie gminy przeznaczono na zakup i montaż oznakowania 100 tys. złotych. W tym roku wydatki powinny zamknąć się w kwocie 78 tys. złotych.

– Dostarczenie oraz montaż znaków drogowych wykonaliśmy w tym roku w ramach bieżącego utrzymania oznakowania dróg gminnych oraz realizacji Funduszu Sołeckiego na 2017 rok – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Nowe znaki zamontowano w Baranach, Borkach, Chełchach, Chojniaku, Chrzanowie i Cierniach.

Barany:

Borki:

Chełchy:

Chojniak:

Chrzanowo:

Ciernie:

 

image_pdfimage_print

przetarg 30 11 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016