Nowe znaki przy przejazdach kolejowych w Chełchach, Cierniach, Giżach i Kałęczynach

7 grudnia 2017, godz. 13:08 (Aktualizacja: 7 grudnia 2017, godz. 13:09)

Sukcesywnie wymieniane jest oznakowanie pionowe dróg w Gminie Ełk. Ten i poprzedni rok obfitował w prace polegające na wymianie starych, zniszczonych znaków lub postawienia nowych tam, gdzie to okazało się niezbędne, po konsultacjach m.in. z Komendą Powiatową Policji w Ełku.

– Znaki drogowe wymieniamy w porozumieniu i w uzgodnieniach z różnymi instytucjami – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Myślę, że kierujący samochodami zauważyli, że poprawiło się oznakowanie w niebezpiecznych miejscach, np. przed ostrymi zakrętami czy w okolicach przejazdów kolejowych. Bardzo nam zależy na bezpieczeństwie mieszkańców naszej pięknej gminy i pozostałych użytkowników dróg.

Nowe oznakowanie pojawiło się m.in. przy przejazdach kolejowych w Chełchach, Cierniach, Giżach i Kałęczynach.

Znaki przy przejeździe w Chełchach:

Znaki przy przejeździe w Cierniach:

Przy przejeździe w Giżach:

Znaki przy przejeździe w Kałęczynach:

 

image_pdfimage_print

przetarg 30 11 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016