Nowe urządzenia na sieci w Nowej Wsi Ełckiej

8 września 2017, godz. 8:44 (Aktualizacja: 8 września 2017, godz. 8:46)

Kolejne prace na sieci wodno-kanalizacyjnej w Gminie Ełk. Służby gminne wymieniły przepływomierz w komorze pomiarowej w Nowej Wsi Ełckiej.

– Prace te zostały wykonane, ponieważ stary przepływomierz się zepsuł, a jest to ważne urządzenie, które mierzy ilość ścieków, za które Gmina Ełk płaci Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Ełku – powiedział Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Ponadto został wymieniony zawór zwrotny, ponieważ stary spowodował awarię kolektora, a także zasuwy odcinające. Prace kosztowały 15 tys. złotych.

 

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy