Nowa zamiatarka i koparka już w użyciu

10 maja 2018, godz. 11:56 (Aktualizacja: 10 maja 2018, godz. 13:21)

Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. systematycznie powiększa bazę sprzętową. W zdecydowanej większości sprzęt spółki jest wykorzystywany niemal codziennie, o ile oczywiście pozwalają na to warunki atmosferyczne.

– Wyposażenia ZUG nie musi się wstydzić, a w miarę możliwości finansowych będziemy sprzęt systematycznie unowocześniać – mówi Krzysztof Kurzynowski, prezes ZUG.

W ostatnim czasie spółka pozyskała koparko-ładowarkę, zakupiono także nową zamiatarkę.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy