Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Nie masz planów na wakacje? Obóz militarno-survivalowy to coś dla Ciebie

7 lipca 2016, godz. 15:59 (Aktualizacja: 19 lipca 2016, godz. 16:13)

Gmina Ełk we współpracy z Jednostką Strzelecką 1007 Ełk Związku Strzeleckiego „STRZELEC” Organizacja Społeczno-Wychowawcza im. płk. Mariana Sołtysiaka ps. Barabasz organizuje Obóz Militarno-Survivalowy „Silna Wola”. Odbędzie się on w Sajzach w terminie od 7 sierpnia do 14 sierpnia 2016 roku. Wziąć w nim mogą udział dziewczęta i chłopcy w wieku od 14-17 lat. Obóz objęty został honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

– Udział w obozie jest bezpłatny, bowiem koszty jego organizacji pokrywa Gmina Ełk – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – W koszt wliczone jest  m.in. zakwaterowanie, wyżywienie, program, opieka doświadczonej kadry, ubezpieczenie NNW, mundur plus obuwie, transport. Uczestnicy we własnym zakresie muszą przygotować m.in.: śpiwór, latarkę, mały plecak, strój do zajęć terenowych i sportowych, przybory do szycia, płaszcz przeciwdeszczowy,  strój kąpielowy.

– Uczestnictwo młodego człowieka w obozie militarno-survivalowym pozwoli poczuć namiastkę tego, czym jest służba wojskowa – mówi Cezary Kasprzak z Jednostki Strzeleckiej 1007 Ełk Związku Strzeleckiego „STRZELEC” Organizacja Społeczno-Wychowawcza im. płk. Mariana Sołtysiaka ps. Barabasz. – Młodzież będzie mogła na własnej skórze poczuć trudy służby w wojsku, a także przezwyciężyć swoje słabości i lęki. Obóz będzie także doskonałą okazją do nauki udzielania pierwszej pomocy. W czasie obozu duży nacisk będziemy kładli na naukę współdziałania, na braterstwo.

Zgłoszenia przyjmowane są w Zespole Obsługi Szkół Gminy Ełk, przy ul. T. Kościuszki 28A w Ełku. Ilość miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje o obozie: Zespół Obsługi Szkół Gminy Ełk, ul. T. Kościuszki 28A w Ełku. Tel. 87 619 45 91-93, e-mail: zosz-elk@elknet.pl.

logo-MEN-800x600

 

Zapoznaj się z regulaminem obozu – kliknij tutaj

Zapoznaj się z programem obozu – kliknij tutaj

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię