Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Napisz projekt i wygraj nawet 8,5 tys. zł

31 sierpnia 2016, godz. 11:57

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA ogłasza Regionalny Konkurs Grantowy Programu „Równać Szanse 2016”. W konkursie wziąć udział mogą fundacje i stowarzyszenie, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców. Twórcą programu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a prowadzi go Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży. Po raz pierwszy regionalnym operatorem w województwach: warmińsko-mazurskim, podlaskim, kujawsko-pomorskim i mazowieckim jest Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA (www.stopa.org.pl).

Start w Regionalnym Konkursie Grantowym to szansa na dotację do 8 500 zł na projekt 6-miesięczny (trwający od 1 lutego do 31 sierpnia 2017 roku).

Termin składania wniosków upływa 25 października 2016 roku, o godzinie 12.00. Informacje o konkursie i dostęp do formularza aplikacyjnego czekają na stronie internetowej: www.rownacszanse.pl

– W Programie „Równać Szanse” chodzi o wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie- mówi Iwona Olkowicz, koordynatorka RKG „Równać Szanse”, Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA. – Dzięki zdobytym w projekcie umiejętnościom, młody człowiek z małej miejscowości nauczy się samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczane przez siebie cele, planować swoją przyszłość, wspólnie z innymi młodymi działać. Wszyscy, którzy będą towarzyszyli mu w tej drodze, zyskają wiarygodność w oczach swojego otoczenia i wsparcie w kolejnych wspólnych działaniach.

– Zaproście młodych ludzi do wspólnego przygotowania projektu, który pozwoli wam lepiej poznać siebie i swoje środowisko – dodaje Paweł Wilk, Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA. – Odkryć samych siebie i swoje możliwości. Poznać ludzi,  organizacje i instytucje, które gotowe są wspólnie z młodymi zmieniać ich świat.

Szczegółowych informacji udzielają: Iwona Olkowicz, koordynatorka RKG “Równać Szanse”, Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA, iwona@stopa.org.pl, 608 305 766; Paweł Wilk, Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA, pawelwilk8@o2.pl, 796 538 105.

RS2_logo

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię