Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Najlepsza drużyna to moja rodzina…

4 czerwca 2018, godz. 12:28 (Aktualizacja: 5 czerwca 2018, godz. 12:31)

Pod hasłem „Najlepsza drużyna to moja rodzina” społeczność Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej bawiła się na festynie zorganizowanym w ramach obchodów Dni Rodziny. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Dzięki sponsorom festyn obfitował w bogate atrakcje. Zebrani mogli obejrzeć występy przedszkola i klas najmłodszych, tj, kl.0-III. Program artystyczny „Życzenia dla mamy i taty” był pierwszą częścią podziękowań dla rodziców. W wykonaniu uczniów usłyszeliśmy tematycznie związane ze świętem piosenki znanych wykonawców, wiersze i życzenia.

Po występach klas 0 -3 nadszedł czas na finalistów szkolnego konkursu „Mam Talent”. Pierwszy etap tego konkursu odbył się 18 maja- wtedy zostało wyłonionych 8 finalistów. Na festynie rodzinnym zobaczyliśmy ich po raz drugi, a po występach wszyscy mogli oddać głos na jednego z finalistów. Przed szkołą uczniowie klasy VI b: Kacper Banach i Rufin Fiedoruk i klasy VI a: Sebastian Zieleniewski wydawali karty do głosowania. Zwycięzcą pierwszej edycji „Mam Talent” został uczeń klasy IVa Jan Zabaźny, który zaprezentował taniec „Footloose”.

Po części artystycznej zaczęła się zabawa na świeżym powietrzu. Stoiska z policją i konkurencje strażackie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Młodsi spędzili czas przy stoiskach , gdzie malowano twarze. Oblegane były dmuchane zjeżdżalnie, które sprawiły dużo radości . Nie zabrakło kiełbasek pieczonych przy ognisku oraz pysznego bigosu przygotowanego przez panie kucharki. Deser ucieszył wszystkich, bo któż nie lubi lodów i cukierków?

Mieliśmy okazje poskakać w rytmie disco podczas zajęć tanecznych szkoły tańca New Style Dance Studio Dominiki Nowakowskiej oraz pokazu Szkoły Tańca Tanzmuz. Festyn zakończył i poderwał do tańca występ dwóch zespołów z Nowej Wsi Ełckiej . Pierwszy to Tataband, składający się z uczniów i ich rodziców, drugi – Holiday. Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Nowej Wsi Ełckiej składają serdeczne podziękowanie darczyńcom i sponsorom za pomoc w organizacji II Festynu Rodzinnego. Słowa wdzięczności także do pracowników szkoły, rodziców, uczniów za zaangażowanie w festyn.

image_pdfimage_print

Andrzej Duda w Chełchach Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Ja w internecie 2019 Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP