Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Na bóle kręgosłupa pomoże projekt z funduszy unijnych

30 października 2018, godz. 8:52

Zdrowie jest najważniejsze, wszak życzymy go praktycznie przy każdej nadarzającej się okazji – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Dla dobra mieszkańców od 2017 roku funkcjonuje gminna przychodnia zdrowia, ale działań w zakresie ochrony zdrowia będzie więcej.

W najbliższym czasie zostanie podpisana umowa na realizację projektu „Rehabilitacja medyczna schorzeń kręgosłupa i narządów ruchu wśród mieszkańców subregionu ełckiego” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko Mazurskiego na lata 2014-2020.

– Głównym celem projektu jest zahamowanie lub ograniczenie skutków procesów chorobowych dotyczących układu kostnostawowego, mięśniowego i tkanki łącznej u osób z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa – dodaje Wójt Tomasz Osewski. – Przez najbliższe trzy lata mieszkańcy subregionu ełckiego będą mogli skorzystać z gimnastyki korekcyjnej, zabiegów fizykalnych, masaży, kinezyterapii, terapii manualnej oraz technik specjalnych walcząc z bólami kręgosłupa.

image_pdfimage_print

Wypieki 2019 Wybieram wybory zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016