Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Możesz zaadoptować porzuconego psa

21 stycznia 2020, godz. 9:36

Na terenie Gminy Ełk co jakiś czas pojawiają się porzucone psy. W niektórych przypadkach czworonogi wracają do swoich domów, ale dla zdecydowanej większości nie udaje się znaleźć właściciela. Bezpańskie zwierzęta z czasem trafiają do schroniska w Radysach, które współpracuje z Gminą Ełk. Zachęcamy do adopcji psów, które zostały porzucone i czekają na nowych, odpowiedzialnych właścicieli.

Na stronie schroniska (kliknij tutaj) można zapoznać się ze zwierzętami, które tam trafiają. Jeśli spodobał Ci się jeden z czworonogów lub chcesz się przyjrzeć im bardziej, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 506-992-313 w godz. 10.00-16.00. Dzwoniąc w sprawie wybranego psa najlepiej podać jego imię, numer i numer kojca.

W ostatnim czasie do Radys trafiły kolejne zwierzęta z naszej gminy. Zachęcamy od zapoznania się z kartami ewidencyjnymi odłowionych czworonogów.
Pies 1 – kliknij tutaj.
Pies 2 – kliknij tutaj.

Przy okazji apelujemy do mieszkańców Gminy Ełk, aby reagowali, gdy ktoś porzuca psa. Nie bądźmy obojętni na znęcanie się nad zwierzętami.

 

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl