Motocykliści po raz kolejny przyjadą do Stradun

6 kwietnia 2016, godz. 10:30

W niedzielę, 17 kwietnia, o godz. 12.30 Mszą św. w Kościele Matki Bożej Królowej Polski w Stradunach motocykliści z regionu rozpoczną uroczyście sezon 2016. Po mszy fani jednośladów przejadą do Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, gdzie zaplanowano ognisko. Z kolei dzień wcześniej, w sobotę, 16 kwietnia, organizatorzy zapraszają na wieczór otwarty w siedzibie Wikingów – Wiking MC Clubhouse, w Ełku, przy ul. Słowackiego 28.

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy