Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Miliony na dofinansowanie projektów społecznych w 2019 roku

21 grudnia 2018, godz. 9:22 (Aktualizacja: 21 grudnia 2018, godz. 11:26)

W Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 przewidziana jest wyodrębniona pula środków finansowych na realizację projektów na terenie Gminy Ełk i miasta Ełku. W 2019 r. na dofinansowanie projektów społecznych przewidziane jest 10,7 mln zł. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Związku ZIT MOF Ełk, działającym przy Urzędzie Miasta Ełku, ul. Małeckich 3/12, tel. 87 73 26 240, zit@um.elk.pl.

W przypadku zamiaru ubiegania się o dofinansowanie w którymś z przyszłorocznych konkursów będziemy wdzięczni na przesłanie na adres e-mail: zit@um.elk.pl podstawowych informacji o projekcie (tytuł, podmiot realizujący, szacunkowy koszt, liczba osób objętych wsparciem). Pomoże to w prawidłowym zaplanowaniu konkursów oraz przygotowaniu odpowiedniego wsparcia doradczego dla wnioskodawców.

Dofinansowanie unijne dla projektów społecznych w ramach ZIT Ełk w 2019 r.

image_pdfimage_print

Andrzej Duda w Chełchach e-PIT Ja w internecie 2019 Certyfikat dla Gminy Ełk zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 ceidg