Mikołaj w Stradunach, Przykopce i Chełchach

20 grudnia 2017, godz. 11:01

Dotarło do mnie wiele listów od dzieci z naszej gminy, które za moim pośrednictwem prosiły Świętego Mikołaja o prezenty – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Dla wszystkich najmłodszych mam wspaniałą wiadomość. Mikołaj z workiem pełnym prezentów odwiedza świetlice wiejskie w naszej gminie.

Dzieje się tak już od 6 grudnia. Najdłużej na Mikołaja czekały Straduny, Przykopka i Chelchy. W Stradunach Mikołaj wraz z delegacją Gminy Ełk, na czele ze Skarbnikiem Bożeną Wołyniec odwiedził także miejscową parafię. Radości i zaskoczenia nie kryli ks. proboszcz Zdzisław Siuta i ks. senior Józef Kącki.

Straduny:

Przykopka:

Chełchy:

 

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy