Mikołaj w Płocicznie, Krokociach i Witynach

20 grudnia 2017, godz. 8:41

Kolejne miejscowości odwiedził Mikołajkowy Bus Gminy Ełk. Mikołaj, wraz z przedstawicielami Gminy Ełk, na czele z Bożeną Wołyniec, Skarbnikiem Gminy Ełk, przekazał prezenty najmłodszym (i nie tylko) mieszkańcom Gminy Ełk.

Tym razem Mikołaj odwiedził Płociczno, Krokocie i Wityny.

Płociczno:

Krokocie:

Wityny:

 

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy