Mikołaj w Nowej Wsi, Baranach i Siedliskach

20 grudnia 2017, godz. 7:41 (Aktualizacja: 20 grudnia 2017, godz. 8:12)

Mikołajkowy Bus Gminy Ełk dotarł do kolejnych miejscowości. Mikołaj, wraz z przedstawicielami Gminy Ełk, na czele z Magdaleną Fuk, Zastępcą Wójta Gminy Ełk, przekazał prezenty najmłodszym (i nie tylko) mieszkańcom Gminy Ełk.

Tym razem niespodziankę Mikołaj zrobił w Nowej Wsi Ełckiej, Baranach oraz Siedliskach.

Nowa Wieś Ełcka:

Barany:

Siedliska:

 

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy