Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Mięśnie rosną, a kondycja ulega poprawie

7 lutego 2018, godz. 13:35

W ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” – Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, w Kałęczynach, Stradunach i Woszczelach organizowane są bezpłatne zajęcia rekreacyjne. Projekt realizuje Stowarzyszenie „Sportowe Pasje”, a partnerami projektu – oprócz Gminy Ełk – są: Powiat Ełcki, Centrum Kultury Gminy Ełk, Biblioteka – Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy, Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach.

– Frekwencja jest cudowna, zaangażowanie uczestniczek ogromne, jednym słowem: samo zdrowie, mięśnie rosną, a kondycja ulega poprawie – cieszy się Ewa Daniszewska, prezes Sportowych Pasji. – Dziękuję wszystkim w Stradunach, Kałęczynach i Woszczelach za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę. A Stare Juchy niech się powoli szykują, inauguracja niebawem.

Zajęcia rekreacyjne (fitness, aerobik, joga, dance, zumba i wiele innych form aktywności) w Kałęczynach ma miejsce w świetlicy, we wtorki o godz. 19.00, w świetlicy w Woszczelach w środy o godz. 19.00, zaś w Stradunach w Centrum Kultury Gminy Ełk w piątki o godz. 18.00. Zajęcia z nordic walking w soboty: Straduny – godz. 10.00 – Woszczele – godz. 12.00 – Kałęczyny – godz. 14.00.
– Wszystkie zajęcia są bezpłatne i serdecznie zapraszamy do udziału – dodaje Ewa Daniszewska.

 

image_pdfimage_print

Wypieki 2019 Wybieram wybory zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016