Masz ładną posesję? Mieszkasz w pięknej wsi? Zgłoś się!


Jeszcze tylko do 30 czerwca można zgłosić się do konkursu „Gmina Ełk – piękna i zadbana”, którego celem jest poprawa wyglądu i estetyki terenu wiejskiego.

Przypomnijmy, że konkurs, który ogłosił Wójt Gminy Ełk obejmuje trzy kategorie:

  • Najpiękniejsza wieś – udział może wziąć każda wieś w Gminie Ełk;
  • Najpiękniejsza posesja – udział może wziąć posesja na terenie wsi, która jest miejscem zamieszkania rodziny lub zamieszkania i pracy.
  • Nagroda internautów – na wsie, które zgłoszą się do udziału w konkursie w kategorii „Najpiękniejsza wieś”, internauci będą mogli głosować za pomocą ankiety, umieszczonej na oficjalnej stronie internetowej Gminy Ełk – elk.gmina.pl.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie lub złożenie deklaracji (kliknij tutaj) do 30 czerwca 2018 r. wraz z materiałem dokumentującym (opis, zdjęcia) na następujący adres: Wójt Gminy Ełk, 19-300 Ełk, ul. T. Kościuszki 28A, z dopiskiem: Konkurs „Gmina Ełk – piękna i zadbana”. Przed wysłaniem lub złożeniem zgłoszenia warto zapoznać się z regulaminem konkursu – kliknij tutaj.

Oceny zgłoszeń dokona komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Ełk. Ona też przyzna nagrody za trzy pierwsze miejsca w kategoriach „Najpiękniejsza wieś” (wartość od 500 do 1000 zł) oraz „Najpiękniejsza posesja” (od 400 do 800 zł), a także dla zwycięzcy głosowania internautów. Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce na Dożynkach Gminy Ełk, które na początku września odbędą się w Ruskiej Wsi.

Link do artykułu: http://elk.gmina.pl/masz-ladna-posesje-mieszkasz-w-pieknej-wsi-zglos-sie/