Masz aparat lub telefon? Rób zdjęcia i zgłoś się do konkursu!

11 czerwca 2018, godz. 8:37

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski zaprasza uczniów ze szkół, które funkcjonują w naszej gminie do udziału w konkursie fotograficznym.

– Teraz praktycznie każdy ma dobry aparat w telefonie i niemal codziennie styka się z pięknem krajobrazu naszej gminy – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Myślę, że można odkryć kolejne talenty naszej młodzieży, tym razem fotograficzne.

Do 29 czerwca Urząd Gminy Ełk będzie przyjmował zdjęcia od uczestników konkursu, na których czekają nagrody i wyróżnienia. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu fotograficznego, który przedstawiamy poniżej.

REGULAMIN

ZAŁĄCZNIK nr 1

ZAŁĄCZNIK nr 2

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy