Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Huczne otwarcie sezonu motocyklowego w Stradunach

15 kwietnia 2019, godz. 9:17

Ponad 1500 maszyn stawiło się na rozpoczęciu sezonu motocyklowego 14 kwietnia 2019 r. w Stradunach koło Ełku. XI Mazurskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego zainaugurowała o godz. 13.00 Msza św., którą ks. proboszcz Paweł Greń CRL odprawił w zabytkowym kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski. 

Wcześniej, bo już od godz. 10.00 na placu przy kościele podstawiony został specjalny autobus, w którym można było oddać honorowo krew. Po Mszy św. na placu przy kościele zostały poświęcone wszystkie maszyny i nastąpił przejazd uczestników do Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. Tam zaplanowano zabawę – m.in. wspólny posiłek i ognisko. W programie był m.in. pokaz akrobatyki na monocyklach.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. Organizatorem był ełcki klub motocyklowy Wiking.

 

image_pdfimage_print

Andrzej Duda w Chełchach Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Ja w internecie 2019 Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP