Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Harmonogramy odbioru odpadów Gminy Ełk na 2019 rok

28 grudnia 2018, godz. 10:03 (Aktualizacja: 3 stycznia 2019, godz. 10:19)

Harmonogram odbioru z miejscowości Gminy Ełk: Woszczele, Małkinie, Bienie, Lepaki Wielkie i Małe, Judziki, Rożyńsk, Mołdzie, Guzki, Bartosze, Sędki, Przykopka, Lega, Chełchy, Czaple, Wityny, Oracze, Chrzanowo, Konieczki, Straduny, Malinówka Wielka i Mała, Miluki, Krokocie, Płociczno, Piaski, Sajzy, Rydzewo, Przytuły, Janisze (AR-TEC):
– zmieszanych odpadów komunalnych
– odpadów suchych
– odpadów mokrych
– popiołu
– odpadów wielkogabarytowych
– odpadów ze świetlic wiejskich
– odpadów z przystanków autobusowych
– odpadów z terenów rekreacyjnych
– odpadów z tzw. gniazd
–> kliknij tutaj

Harmonogram odbioru odpadów z zabudowy wielorodzinnej od mieszkańców
miejscowości Chełchy, Chojniak, Ełk – Osada, Lega, Nowa Wieś Ełcka, Rożyńsk, Ruska Wieś, Straduny – pojemniki typu KP-7 (AR-TEC): 
–> kliknij tutaj

Harmonogram odbioru odpadów z posesji indywidualnych od mieszkańców miejscowości i osiedli Chruściele, Bocianie Gniazdo, Podgrodzie, Siedliska, Bajkowe (PUK):
–> kliknij tutaj

Harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych, suchych, mokrych, popiołu i odpadów wielkogabarytowych z miejscowości Pistki, Zdedy, Rymki, Mostołty, Białołajny, Tracze, Talusy, Buniaki, Rękusy, Ruska Wieś, Maleczewo, Karwowkie, Szarejki, Mąki, Sordachy, Koziki, Regiel, Regielnica, Giże, Brodowo, Kałęczyny, Lipinka, Mrozy Wielkie, Sikory, Nowa Wieś Ełcka, Zdunki, Bobry, Borki, Śniepie, Ciernie, Niekrasy, Rostki, Bajtkowo, Suczki, Mącze, Szarek, Barany, Szeligi, Buczki (KOMA):

–> kliknij tutaj

image_pdfimage_print

Wypieki 2019 Wybieram wybory zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016