Harmonogram robót drogowych i prac Zespołu Usług Gminnych do 23 czerwca

19 czerwca 2017, godz. 8:58

Przedstawiamy harmonogram planowanych robót drogowych i prac wykonywanych przez ZUG. UWAGA! Harmonogram może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych m.in. opadów atmosferycznych, zbyt dużego zawilgocenia gruntu lub z przyczyn technicznych i bieżących potrzeb interwencyjnych o charakterze pilnym.

PONIEDZIAŁEK – 19.06.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Siedliska
* Koszenie: Chruściele, Osiedle Elfów

 

WTOREK – 20.06.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Osiedle Podgrodzie
* Równanie: Suczki
* Koszenie: Przykopka, Sędki

 

ŚRODA – 21.06.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Osiedle Bocianie Gniazdo
* Prace porządkowe: Rożyńsk
* Koszenie: Rożyńsk

 

CZWARTEK – 22.06.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Chruściele
* Koszenie: Mostołty, Pistki

 

PIĄTEK – 23.06.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Chruściele, Sajzy
* Koszenie: Szosa Bajtkowska, Rostki Bajtkowskie, Karbowskie, Ciernie

 

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy