Harmonogram robót drogowych i prac Zespołu Usług Gminnych do 21 lipca

17 lipca 2017, godz. 7:45

Przedstawiamy harmonogram planowanych robót drogowych i prac wykonywanych przez ZUG. UWAGA! Harmonogram może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych m.in. opadów atmosferycznych, zbyt dużego zawilgocenia gruntu lub z przyczyn technicznych i bieżących potrzeb interwencyjnych o charakterze pilnym.

PONIEDZIAŁEK – 17.07.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Siedliska
* Koszenie: Nowa Wieś Ełcka
* Prace remontowe: szkoła Rękusy

WTOREK – 18.07.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Siedliska, Śniepie
* Równiarka: Suczki
* Koszenie i wycinka: Karbowskie
* Prace remontowe: szkoła Rękusy

ŚRODA – 19.07.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Sędki
* Roboty interwencyjne: Bartosze
* Koszenie: Bajtkowo, Śniepie, Ciernie
* Prace remontowe: szkoła Rękusy

CZWARTEK – 20.07.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Konieczki
* Koszenie: Sajzy, Oracze
* Prace remontowe: szkoła Rękusy

PIĄTEK – 21.07.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Sajzy, Konieczki
* Koszenie: Rydzewo, Chojniak, Przytuły, Janisze
* Prace remontowe: szkoła Rękusy

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy