Harmonogram robót drogowych i prac Zespołu Usług Gminnych do 15 września

12 września 2017, godz. 8:08

Przedstawiamy harmonogram planowanych robót drogowych i prac wykonywanych przez ZUG. UWAGA! Harmonogram może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych m.in. opadów atmosferycznych, zbyt dużego zawilgocenia gruntu lub z przyczyn technicznych i bieżących potrzeb interwencyjnych o charakterze pilnym.

PONIEDZIAŁEK – 11.09.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Nowa Wieś Ełcka
* Prace porządkowe: Nowa Wieś Ełcka

WTOREK – 12.09.2017 r.
* Koszenie: Lega
* Prace remontowe: świetlica Bartosze

ŚRODA – 13.09.2017 r.
* Prace porządkowe: Szeligi
* Prace remontowe: świetlica Bartosze

CZWARTEK – 14.09.2017 r.
* Prace naprawcze: Sajzy
* Prace remontowe: świetlica Bartosze

PIĄTEK – 15.09.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Podgrodzie, Osiedle Bocianie Gniazdo, Chruściele
* Koszenie: Mąki
* Prace remontowe: świetlica Bartosze

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy