Harmonogram robót drogowych i prac Zespołu Usług Gminnych do 14 lipca

10 lipca 2017, godz. 7:22 (Aktualizacja: 12 lipca 2017, godz. 8:23)

Przedstawiamy harmonogram planowanych robót drogowych i prac wykonywanych przez ZUG. UWAGA! Harmonogram może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych m.in. opadów atmosferycznych, zbyt dużego zawilgocenia gruntu lub z przyczyn technicznych i bieżących potrzeb interwencyjnych o charakterze pilnym.

PONIEDZIAŁEK – 10.07.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Woszczele
* Koszenie: Rymki, Mostołty, Białojany, Zdedy
* Prace remontowe: szkoła Rękusy

WTOREK – 11.07.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Śniepie
* Równiarka: Suczki
* Koszenie: Miłki, Płociczno, Barany
* Prace remontowe: szkoła Rękusy

ŚRODA – 12.07.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Konieczki
* Roboty interwencyjne: Bartosze
* Koszenie: Szeligi, Buczki
* Prace remontowe: szkoła Rękusy

CZWARTEK – 13.07.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Sędki
* Koszenie: Sędki, Lega, Chełchy
* Prace remontowe: szkoła Rękusy

PIĄTEK – 14.07.2017 r.
* Roboty drogowe z użyciem sprzętu: Sajzy, Sędki
* Koszenie: Sordachy, Koziki
* Prace remontowe: szkoła Rękusy

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy